Zespół Szkolno - Przedszkolny w Białej

WITAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW - CIESZYMY SIĘ Z POWROTU DO SZKOŁY - ZACHOWAJCIE DYSTANS I ZKRYWAJCIE USTA I NOS - WITAMY

Aktualności

14 czerwca 2020 17:14 | Aktualności

EGZAMIN 8-KLASISTY - INFORMACJE

Drodzy Ósmoklasiści…

 

Przed Wami ważny egzamin w wyjątkowych okolicznościach. Jesteśmy przekonani, że mimo mało sprzyjających warunków świetnie poradzicie sobie z zaistniałą sytuacją. Wierzymy w Was i trzymamy kciuki.

 

Organizacja i przebieg egzaminu klas ósmych w terminie 16-18. 06.2020r.

Wejście na teren szkoły od strony ronda. Do szkoły mogą wejść tylko osoby bezpośrednio zaangażowane w organizację egzaminu tj. uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy obsługi.

 

Szkoła nie zapewnia wody pitnej.  Na egzamin należy przynieść własną butelkę z wodą , w przezroczystym pojemniku, którą uczeń powinien umieścić przy krześle. Ponadto należy pamiętać o przyborach piśmienniczych (długopisie z czarnym atramentem, na matematyce – linijce).

 

1. Uczniowie stawiają się na egzamin wg. następujących godzin:

- 8a. - godzina 8.20

- 8b. - godzina 8.30

- 8c. - godzina 8.40

2. W celu zapewnienia bezpieczeństwa zdających ustala się następujące czynności:

a)  Uczniowie oczekują na wejście do szkoły w wydzielonych znacznikami miejscach przed szkołą z zachowaniem 1,5 m odstępu, z zakrytymi ustami i nosem (maseczką jedno / wielorazową lub przyłbicą).

b) Przy wejściu do szkoły każdy zdający obligatoryjnie dezynfekuje ręce oraz potwierdza obecność na egzaminie przedkładając ważną legitymację szkolną.

c) Następnie uczeń korzysta z szatni sportowej, w której pozostawia rzeczy osobiste (plecak, kurtka, torba).   Przypomina się o zakazie spożywania posiłków na terenie szkoły oraz wnoszeniu włączonych telefonów komórkowych i innych urządzeń teleinformatycznych.

d) Po opuszczeniu szatni uczniowie pojedynczo podchodzą do stanowiska w celu pobrania identyfikatora, naklejek z kodem ucznia oraz wylosowania numeru stolika.

e) Po zajęciu wylosowanego miejsca uczniowie mogą odsłonić nos i usta. Zdający  zakrywa  nos i usta w przypadku wyjścia do toalety i zakończenia pracy z arkuszem.

Prosimy, aby nie grupować się po zakończonym egzaminie.

 

Przeczytano: 174 razy. Wydrukuj|Do góry